Dino Polska S.A. - Job Offers

Kasjer-sprzedawca

Expiry date: 2019-02-21
Job vacancies: 10
Regions: dolnośląskie Bielawa, Bogatynia, Boguszów Gorce, Brzeg, Budzów, Bukowice, Chełmsko Śląskie, Chocianów, Chróstnik, Ciechów, Ciepłowody, Czerwona Woda, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Głuszyca, Goszcz, Gryfów Śląski, Jelenia Góra, Jerzmanowa, Kamieniec Wrocławski, Kłodzko, Kobierzyce, Kostomłoty, Krosnowice, Krośnice, Krzeszów, Legnica, Leśna, Lubiąż, Lubin, Ludwikowice Kłodzkie, Lutomia Dolna, Lutynia, Malczyce, Mieroszów, Miękinia, Milicz ul. Krotoszyńska, Minkowice Oławskie, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olszyna, Osiek, Pieńsk, Pietrzykowice ul. Wrocławska, Platerówka, Porajów, Przemków, Rogoźnica, Rzeszotary, Siechnice, Smolec, Stradomia Wierzchnia, Stronie Śląskie, Sulików, Szczytna, Środa Śląska, Św. Katarzyna, Świebodzice, Trzebień, Trzebnica, Warta Bolesławiecka, Wołów, Wrocław, Wykroty, Zagrodno, Zawidów, Zawonia, Zgorzelec, Złoty Stok, Żarów
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KASJER-SPRZEDAWCA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.