Dino Polska S.A. - Oferty Pracy

Kasjer-sprzedawca

Data wygaśnięcia: 2019-02-21
Liczba wakatów: 10
Regiony: dolnośląskie Bogatynia, Bolesławiec, Brzeg, Budzów (gm. Stoszowice), Bukowice, Chocianów, Chróstnik, Czerwona Woda, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Głuszyca, Gniewomirowice, Goszcz, Góra (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Gryfów Śląski, Jawor, Jelenia Góra, Jordanów, Kamieniec Wrocławski, Kamienna Góra, Kłodzko, Kobierzyce, Kostomłoty, Kowary, Krosnowice, Krośnice, Krzeszów, Legnica, Leśna, Lubawka, Lubiąż, Lubin, Lubomierz, Lutomia Dolna, Lutynia, Łagiewniki, Malczyce, Marciszów, Mieroszów, Miękinia, Milicz, Miłkowice, Miłkowice, Minkowice Oławskie, Mokrzeszów, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodziec, Oborniki Śląskie, Osiek, Pieńsk, Pieszyce, Pieszyce, Pietrzykowice, Polkowice, Przemków, Radwanice, Rogoźnica, Rzeszotary, Siechnice, Siekierczyn, Skokowa, Smolec, Sobótka, Stradomia Wierzchnia, Stronie Śląskie, Sulików, Szczytna, Środa Śląska, Św. Katarzyna, Trzebnice, Twardogóra, Walim, Wałbrzych, Wąsosz, Wleń, Wołów, Wrocław - ul. Ciepła, Wrocław - ul. Krzywoustego (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Wrocław - ul. Malwowa, Wrocław - ul. Poświęcka, Wrocław - ul. Strachocińska, Wrocław - ul. Suwalska, Wykroty, Zagrodno, Zawidów, Zawonia, Zgorzelec, Ziębice, Żmigród
Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KASJER-SPRZEDAWCA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.