Dino Polska S.A. - Oferty Pracy

Kasjer-sprzedawca

Data wygaśnięcia: 2019-04-09
Liczba wakatów: 12
Regiony: śląskie Bełk, Bestwina, Bojszowy, Boronów, Bytom, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gaszowice, Gorzyce, Hażlach, Jankowice (gm. Świerklany), Kalety, Kamyk, Koszęcin, Krzanowice (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Książenice (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Lubliniec, Łękawica, Miasteczko Śląskie (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Mszana (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Ornontowice, Ożarowice, Piekary Śląskie (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Pietrzykowice, Poraj, Pruchna, Psary, Racibórz, Radlin, Radziechowy (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Rudziniec, Rzuchów, Sławków, Sośnicowice (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Starcza, Suszec (mile widziane orzecz. o niepełnospr.), Świerklaniec, Toszek, Tychy, Wodzisław Śląski, Woźniki, Wyry, Żory

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KASJER-SPRZEDAWCA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.