Dino Polska S.A. - Oferty Pracy

Praca w markecie przy wykładaniu towaru

Data wygaśnięcia: 30-12-2022
Liczba wakatów: 2
Regiony: lubuskie Baczyna ul. Gorzowska, Ciecierzyce ul. Leśna, Dąbroszyn, Deszczno ul. Lubuska, Iłowa ul. Żagańska, Krosno Odrzańskie ul. Piastów, Leśniów Wielki, Lipinki Łużyckie ul. Żarska, Lubsko ul. Wojska Polskiego, Łagów ul. Chopina, Łęknica ul. Dworcowa, Łęknica ul. Dworcowa, Małomice ul. Kościuszki, Marcinowice, Ołobok ul. Wojciechowskiego, Przylep, Rzepin ul. Inwalidów Wojennych, Skąpe, Słońsk ul. Lipowa, Stary Kisielin ul. Pionierów Lubuskich, Sulęcin ul. Emilii Plater, Szprotawa ul. Niepodległości, Torzym ul. Strażacka, Tuplice ul. 9 Maja, Wilkanowo ul. Wandy Komarnickiej, Zbąszynek ul. Kosieczyńska, Zbąszynek ul. Kosieczyńska, Zielona Góra ul. Zawada - Szkolna, Żagań ul. Żarska, Żary ul. Grunwaldzka, Żary ul. Zielonogórska

Obecnie oferujemy

PRACĘ PRZY WYKŁADANIU TOWARU

SZUKASZ PRACY DODATKOWEJ NA PODSTAWIE UMOWY ZLECENIE LUB UMOWY O PRACĘ?

CHCESZ PRACOWAĆ W OKREŚLONYM CZASIE LUB GODZINACH?

CHCESZ ZDOBYĆ  DOŚWIADCZENIE W HANDLU?

 PRZYJDŹ DO NAS!

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

ZADZWOŃ!

665-941-451

 ODPOWIEMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!